Drevený Xylofón, slon | Petitcollage

Značka: Petitcollage
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: PTC-135
€25,95
Drevený Xylofón, slon | Petitcollage
Značka: Petitcollage

Táto hudobná hračka vaše deti dokonale privedie do sveta hudby. Skvelý spôsob, ako svojim im predstaviť rytmus prostredníctvom hry. Xylofón je ľahko uchopiteľný a prenášateľný.

Produkt je z masívnej drevenej konštrukcie, s 5 farebnými kovovými tóninami a ľahko uchopiteľnou drevenou paličkou, ktorá je vhodná pre deti. Skvelá hračka na podporu koordinácie rúk a očí a, ktorá vám zaručí kopec zábavy.

Vyrobené z dreva z udržateľných zdrojov a netoxických vodných farieb. Bezpečné použitie, bez BPA, bez olova a netoxické. Spĺňa a prekračuje všetky bezpečnostné normy.

Veľkosť: 21,6 x 9,5 cm
Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 18 mesiacov
Výrobca: Petitcollage

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: viacfarebná
Materiál: drevo
Pohlavie: chlapček, dievčatko
Rozmery: 21,6 x 9,5 cm
Vek: 18+ mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - PTC

Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky používané farby pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s Vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.