O nás

Robíme detský svet krajším...

Sme pár tridsiatnikov a rodičia malého chlapčeka, vďaka ktorému vznikla myšlienka založiť v Košiciach dizajnový detský obchod, ktorý ponúkne niečo netradičné. V období, keď bol náš synček ešte v brušku, sme pri zariaďovaní detskej izbičky objavili nádherné a v tom čase ešte málo dostupné hračky a doplnky, ktoré nás okamžite očarili. S nadšením prišla potreba dostať tieto jedinečné kúsky aj na náš trh a vytvoriť tak príjemný priestor, kde môžu prísť rodičia načerpať inšpiráciu pri zariaďovaní detskej izby alebo len tak potešiť svoje dieťatko nákupom roztomilej hračky alebo iného darčeka.

O nás

Nielen pre deti, ale aj pre rodičov starostlivo vyberáme tie najkrajšie a najkvalitnejšie dizajnové produkty na trhu. Volíme jednoduchosť, minimalizmus, čisté línie a farebnú umiernenosť. Našim poslaním je skrášľovať detské interiéry, pričom dbáme dôraz aj na kvalitu a prepracovanosť výrobkov, ktoré ponúkame. Nájdete u nás prevažne prírodné materiály ako sú drevo, bavlnené textílie či prírodný kaučuk, ktoré sú ošetrené netoxickými farbami bez nebezpečných chemikálií. Sme hrdí na to, že ponúkame bezpečné a udržateľné výrobky s ohľadom na životné prostredie našej planéty. 

Objavte s nami čaro detského sveta a množstvo nádherných dizajnových hračiek a doplnkov pre vašich najmenších. V našom sortimente nájdete kúsky s unikátnym a hravým dizajnom, ktoré zútulnia a rozveselia detský interiér. Skrášlite detskú izbičku nadčasovým nábytkom a mäkučkými koberčekmi, zútulnite ju pletenými dekami a dekoračnými vankúšikmi a potešte svoje deti nádhernými drevenými hračkami, či úložnými košmi, kde si môžu poskrývať svoje najvzácnejšie poklady.

A aké posolstvo chceme odovzdať naším zákazníkom?

Obklopte svoje deti krásou a hravým dizajnom, čím im vytvoríte v ich detskej izbe jedinečný priestor, ktorý bude nielen štýlový, ale aj praktický a vaše deti bude napĺňať radosťou po celé roky a pozitívne ovplyvňovať ich vývoj. 

O nás

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie