O nás

Robíme detský svet krajším...

Sme pár tridsiatnikov a rodičia malého chlapčeka, vďaka ktorému vznikla myšlienka založiť v Košiciach dizajnový detský obchod, ktorý ponúkne niečo netradičné. V období, keď bol náš synček ešte v brušku, sme pri zariaďovaní detskej izbičky objavili nádherné a v tom čase ešte málo dostupné hračky a doplnky, ktoré nás okamžite očarili. S nadšením prišla potreba dostať tieto jedinečné kúsky aj na náš trh a vytvoriť tak príjemný priestor, kde môžu prísť rodičia načerpať inšpiráciu pri zariaďovaní detskej izby alebo len tak potešiť svoje dieťatko nákupom roztomilej hračky alebo iného darčeka.

O nás

Nielen pre deti, ale aj pre rodičov starostlivo vyberáme tie najkrajšie a najkvalitnejšie dizajnové produkty na trhu. Volíme jednoduchosť, minimalizmus, čisté línie a farebnú umiernenosť. Našim poslaním je skrášľovať detské interiéry, pričom dbáme dôraz aj na kvalitu a prepracovanosť výrobkov, ktoré ponúkame. Nájdete u nás prevažne prírodné materiály ako sú drevo, bavlnené textílie či prírodný kaučuk, ktoré sú ošetrené netoxickými farbami bez nebezpečných chemikálií. Sme hrdí na to, že ponúkame bezpečné a udržateľné výrobky s ohľadom na životné prostredie našej planéty. 

Objavte s nami čaro detského sveta a množstvo nádherných dizajnových hračiek a doplnkov pre vašich najmenších. V našom sortimente nájdete kúsky s unikátnym a hravým dizajnom, ktoré zútulnia a rozveselia detský interiér. Skrášlite detskú izbičku nadčasovým nábytkom a mäkučkými koberčekmi, zútulnite ju pletenými dekami a dekoračnými vankúšikmi a potešte svoje deti nádhernými drevenými hračkami, či úložnými košmi, kde si môžu poskrývať svoje najvzácnejšie poklady.

A aké posolstvo chceme odovzdať naším zákazníkom?

Obklopte svoje deti krásou a hravým dizajnom, čím im vytvoríte v ich detskej izbe jedinečný priestor, ktorý bude nielen štýlový, ale aj praktický a vaše deti bude napĺňať radosťou po celé roky a pozitívne ovplyvňovať ich vývoj. 

O nás