Drevená veľryba na kolieskach | Petitcollage

Značka: Petitcollage
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: PTC-539
€13,95
Drevená veľryba na kolieskach | Petitcollage
Značka: Petitcollage

Drevená veľryba na kolieskach je vyrobená z bukového masívu a má hladké kolieska, ktoré zaisťujú bezproblémový pohyb na podlahe. Hračka je zaoblená a jednoducho uchopiteľná. Uprostred má otvor s korálkami, ktorými deti môžu pohybovať smerom nahor i nadol, a vydávajú tak veselé zvuky.

Produkty Petitcollage sú vyrobené s ohľadom na zdravie detí a planéty. Táto hračka je vyrobená z bukového masívu s certifikátom FSC, namaľovaná netoxickými farbami na báze vody. Obal je vyrobený z recyklovaného kartónu a natlačený atramentom zo sóje. Hračka neobsahuje BPA ani olovo


Hračka je zabalená v krásnej krabici a je perfektným darčekom pre mamičky v očakávaní alebo ako narodeninový darček detí.

Materiál: drevo
Rozmery: 16 x 14,5 x 5,5 cm
Odporúčaný vek: vhodné od 1 roka
Výrobca: Petitcollage


Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: modrá, prírodná
Materiál: drevo
Pohlavie: chlapček, dievčatko
Rozmery: 16 x 14,5 x 5,5 cm
Vek: 1+ rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - PTC

Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky používané farby pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s Vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.