Nočná lampa Lion Star Light (41cm) | Mr Maria

Značka: Mr Maria
Dostupnosť SKLADOM
Možnosti dopravy
8.12.2021
Kód: MRM-SL50LIN
€145
Nočná lampa Lion Star Light (41cm) | Mr Maria
Značka: Mr Maria
Nočná lampa Lion Star Light (41cm) | Mr Maria
Doprava zadarmo

Nočná lampa Lion je najodvážnejšou zo série Star Light. Jeho žiarivá farba a hravá hriva jednoducho nie sú vôbec jemné. Ak je jeho divoký duch to, čo vás baví, potom je pre Lion pre vás tým správnym spoločníkom a určite zaujme všetkých malých aj veľkých nezbedníkov. Všetko, čo potrebuje, je miesto na sedenie a pripojenie do zásuvky, aby mohol miestnosť presvetliť vo dne aj v noci. 

Lion nielenže vyžaruje krásne atmosferické svetlo, ale je aj parádnym doplnkom v interiéri, ktorý zaručí deťom pocit bezpečia na večer pred spaním. Lion dodá odvahu aj tým najmenším bojkom. Nočný režim svietenia je mimoriadne jemný a lampa je vhodná na svietenie počas celej noci. 

Nočná lampa Lion je vyrobená z polyetylénu a napájanie je prostredníctvom elektrického kábla. Obsahuje LED žiarovku, adaptér a dotykový ovládač. Intenzitu svetla je možné regulovať v šiestich stupňoch.

Lampu je možné doplniť o Sadu na diaľkové ovládanie. ktorou sa reguluje jas a má možnosť nastaviť časovač, vďaka ktorému sa lampa automaticky vypne po 5, 15 alebo 30 minútach.

Rozmery: 25 x 30 x 41 cm
Materiál: polyetylén
Farba: žltá
Lampa: LED
Stmievač: áno, nastaviteľný v 6 stupňoch
Napájanie: z el. siete 220V, pomocou 5V adaptéra
Výrobca: Mr. Maria


 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Svietidlá
Farba: biela
Pohlavie: chlapček, dievčatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
mrmaria logo Rozžiarte svet svojich nezbedníkov s kolekciou minimalisticky hravých svietidiel holandskej značky Mr Maria. Miffyho dobrodružstvá poznajú deti na celom svete. Jednoduchý no zároveň hravý dizajn dáva priestor fantázii a zároveň produkty Mr Maria zaručia príjemné a útulné svetlo každej izbe a dotvoria tak tú pravú atmosféru. Veľké zvieracie lampy v podobe králičky Miffy a medvedíkov Browna a Nanuka sa v okamihu stanú najlepším kamarátom vašich detí – to vám môžeme zaručiť!

 

Podobný produkt