Sada boxov na obed a občerstvenie: Radosť | A Little Lovely Company

Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: ALC-SBSEJO62
€12,95
Sada boxov na obed a občerstvenie: Radosť | A Little Lovely Company

Sada štyroch boxov na obed a občerstvenie v rôznych veľkostiach a zodpovedajúcich dizajnoch. Skvelé do školy, na cesty a ideálne na domáce občerstvenie a skladovanie. Malý okraj na boku veka uľahčuje ich otváranie a zatváranie a škatule sa stohujú do seba pre efektívne skladovanie. 

Upozornenie: Súprava boxu na obed a občerstvenie nie je vhodná do umývačky riadu ani do mikrovlnnej rúry. Pred prvým použitím umyte všetky nádoby v teplej mydlovej vode.

Technické údaje

 • Obsah: 4 nádoby
 • Rozmery:
  obedár 15,8 x 14 x 7 cm
  veľký snack box 12 x 12 x 5,5 cm
  stredný snack box 10,5 x 10,5 x 5 cm
  malý snack box 9 x 9 x 4,5 cm
 • Materiál: PP
 • Nevhodné do umývačky riadu ani mikrovlnnej rúry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - ALC

Holandská značka A Little Lovely Company sa zrodila ako nápad dvoch dizajnérok a mamičiek zároveň Judith de Ruijter a Nikki Hateley, ktoré začali svoje milé dobrodružstvo v roku 2014 založené na spoločnej vášni: transformovať bežné každodenné dekorácie detských izieb na jedinečné kúsky s osobným a kreatívnym nádychom. Táto filozofia viedla k unikátnej značke, ktorá sa zaviazala k navrhovaniu cenovo dostupných výrobkov. Medzi ich najpopulárnejšie produkty patria predovšetkým veselé nočné svetielka rôznych tvarov a farieb, ale aj roztomilé hračky pre bábätká, či potreby pre škôlkarov ako sú ruksačiky, detské fľašky a desiatové boxy.