Nočná lampa Nanuk | Mr Maria

Značka: Mr Maria
Dostupnosť 1-2 TÝŽDNE
Možnosti dopravy
23.12.2021
Kód: MRM-SL50NNK
€139
Nočná lampa Nanuk | Mr Maria
Značka: Mr Maria
Nočná lampa Nanuk | Mr Maria
Doprava zadarmo

Nielen medvedík Boris, ale aj ľadový medveď Nanuk patrí do rodiny Mr Maria a je obľúbeným zvieracím kamarátom detí po celom svete. Táto úžasná LED lampa vyžaruje príjemné teplé svetlo, ktoré rozžiari detský interiér, neohrieva sa a preto sa je bezpečná aj pre tých najmenších. Vaše dieťatko sa môže medvedíka pokojne dotýkať a okrem toho vám tento štvornohý kamarát spríjemní večerné čítanie rozprávok.

Ľadový medveď Nanuk je vyrobený z polyetylénu, ktorý je odolný voči svetlu a napájanie je prostredníctvom elektrického kábla. Obsahuje LED žiarovku, adaptér a dotykový ovládač. Intenzitu svetla je možné regulovať v šiestich stupňoch.

Lampu je možné doplniť o Sadu na diaľkové ovládanie. ktorou sa reguluje jas a má možnosť nastaviť časovač, vďaka ktorému sa lampa automaticky vypne po 5, 15 alebo 30 minútach.

Rozmery: 35 x 35 x 41 cm
Materiál: polyetylén
Váha: 1 kg
Napájanie: LED žiarovka, adaptér
Stmievač: áno, nastaviteľný v 6 stupňoch
Výrobca: Mr. Maria

Dodatočné parametre

Kategória: Svietidlá
Farba: biela
Pohlavie: chlapček, dievčatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
mrmaria logo Rozžiarte svet svojich nezbedníkov s kolekciou minimalisticky hravých svietidiel holandskej značky Mr Maria. Miffyho dobrodružstvá poznajú deti na celom svete. Jednoduchý no zároveň hravý dizajn dáva priestor fantázii a zároveň produkty Mr Maria zaručia príjemné a útulné svetlo každej izbe a dotvoria tak tú pravú atmosféru. Veľké zvieracie lampy v podobe králičky Miffy a medvedíkov Browna a Nanuka sa v okamihu stanú najlepším kamarátom vašich detí – to vám môžeme zaručiť!