Drevená kresliaca magnetická tabuľa | Petitcollage

Značka: Petitcollage
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: PTC-221
€34,95
Drevená kresliaca magnetická tabuľa | Petitcollage
Značka: Petitcollage

Krásna drevená tabuľka pre hodiny kreatívneho hrania. Čmárajte, píšte alebo kreslite pomocou priloženého pera a so štyrmi tvarovanými magnetickými pečiatkami vytvárajte vzory a tvary.

Hračka obsahuje veľkú plochu na kreslenie so štyrmi pestrými farbami. Ľahká lišta na vymazanie obrázkov umožňuje deťom vyčistiť dosku za pár sekúnd! Potiahnite dozadu a dopredu, aby ste vymazali čmáranice a začali znova. Robustná drevená konštrukcia so zaoblenými hranami a s dizajnom slona. Ideálne nielen na doma, ale aj pre hranie na cestách.

Materiál: drevo
Veľkosť: 30,5 x 22,1 x1,9 cm
Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 3 rokov
Výrobca: Petitcollage

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: viacfarebná
Materiál: drevo
Pohlavie: chlapček, dievčatko
Rozmery: 30,5 x 22,1 x1,9 cm
Vek: 3+ rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - PTC

Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky používané farby pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s Vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.