Balančná hra Mačičky | Vilac

Značka: Vilac
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť VYPREDANÉ
Možnosti doručenia
Kód: VLC-7778
€24,95
Balančná hra Mačičky | Vilac
Značka: Vilac

Táto balančná hra Mačičky bude výbornou spoločenskou hrou pre všetky detičky aj ich rodičov.

Obsahuje 14 herných dielikov vyrobených z dreveného masívu. Pri hraní si deti precvičujú jemnú motoriku, logické myslenie, odhad a trpezlivosť. 

Položte hojdačku - mačičku na rovnú plochu. Hoďte kockou a mačiatko príslušnej farby položte na hojdačku. Takto pokračujte, kým nevyskladáte všetky mačky a myši. Pokiaľ vám dieliky či hojdačka spadnú, začnite od začiatku. V hádzaní kockou a ukladaniu dielikov sa striedajte. Pozor, nech vám to nespadne!

Materiál: drevo
Rozmery balenia: 20 x 20 x 4 cm
Odporúčaný vek: vhodné od 4 rokov
Výrobca: Vilac

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: viacfarebná
Materiál: drevo
Pohlavie: chlapček, dievčatko
Rozmery: 20 x 20 x 4 cm
Vek: 4+ rokov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.