Balančná hra medveď Eddy | Vilac

Značka: Vilac
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť VYPREDANÉ
Možnosti doručenia
Kód: VLC-8505
€24,95
Balančná hra medveď Eddy | Vilac
Značka: Vilac

Balančné hra v jemných škandinávskych tónoch. Hoďte kockou a podľa farby, ktorá vám padne, skúste na Eddyho brucho naskladať snehové vločky, polárne líšky, tučniakmi alebo hory a chutnú zmrzlinu. Budete najšikovnejší, nespadne vám všetko z Eddyho ?

Táto hra pomôže s rozvojom jemnej motoriky, zručnosti a sústredenie. Ilustrované Michelle Carlslund.

 

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, sú vyrábané ekologicky, šetrne k životnému prostrediu.

 
Rozmery: 20x20x4 cm
Materiál: drevo
Počet dielov: 14
Obsah balenia: 1 základňa, 12 herných dielikov a kocka
Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 4 rokov   

 

 

Cestujte s nami vo svete fantázie dánskej ilustrátorky Michelle Carlslund, vo svete jemných farieb, ktorý je plný roztomilých medveďov a priateľských vtáčikov. V roku 2010, keď Michelle ešte študovala grafický dizajn, vytlačila doma svoje ilustrácie a skúsila ich predať na dizajnovom trhu, kde sa stretli s veľkým úspechom. Niekoľko obchodíkov chcelo začať predávať jej výtvory, a tak jej napadlo, že začne podnikať. Michelle sa rýchlo stala uznávanou nezávislou ilustrátorkou. Dnes možno jej ekologické grafické diela zakúpiť po celom svete v dizajnových butikoch, papiernictvách a detských obchodoch. Michelle sa inšpiruje všetkým okolo nej. Jej výtvory sú nežné a poetické a jej štylizovaný detský štýl sa perfektne prelína s hračkami firmy Vilac.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Farba: modrá
Materiál: drevo
Rozmery: 20 x 20 x 4 cm
Vek: 4+ rokov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.