Zábavné puzzle Safari | Petitcollage

Značka: Petitcollage
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: PTC-419
€32,95
Zábavné puzzle Safari | Petitcollage
Značka: Petitcollage

Toto krásne drevené puzzle so zvieratkami spája moderný dizajn a stará klasika drevených hračiek. Oblé a prirodzené tvary ručne vyrezávaných zvieratiek sa budú páčiť všetkým detským ručičkám a laserom vytvorené ornamenty budú pre deti ľahko zapamätateľné. Deti môžu trénovať skladanie zvieratiek na seba alebo ich môžu vložiť naspäť do krabičky ako puzzle, aby žiadny dielik nezostal mimo.

Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.

Materiál: drevo
Rozmery: 26,7 x 24 x 1,5 cm
Odporúčaný vek: vhodné od 18 mesiacov
Výrobca: Petitcollage


 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: viacfarebná
Materiál: drevo
Pohlavie: chlapček, dievčatko
Rozmery: 26,7 x 24 x 1,5 cm
Vek: 18+ mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - PTC

Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky používané farby pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s Vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.