Hojdacia hračka Kôň, sivá | Ooh Noo

Značka: Ooh Noo
Dostupnosť 1-2 TÝŽDNE
Možnosti dopravy
28.12.2021
Kód: OHN-GS1401
€285
Hojdacia hračka Kôň, sivá | Ooh Noo
Značka: Ooh Noo
Hojdacia hračka Kôň, sivá | Ooh Noo
Doprava zadarmo

Táto netradične vyzerajúca hojdacia hračka v tvare koníka je výsledkom práce dizajnérov, ktorí chceli priviesť na trh niečo úplne odlišné. Je navrhnutá tak, aby poskytoval deťom zábavu, bezpečie a zároveň pohodlie. Je mäkký a veľmi dobre odpružený, mimoriadne ťažko sa prevráti, je odolný a všetky jeho hrany sú dobre zaoblené.

Rozmery: výška 53 cm, šírka 36 cm, dĺžka 73 cm

Zloženie a materiály:

Základná štruktúra: pena s kovovou konštrukciou
Čalúnenie: ľanová zmes
Vahadlo: buková preglejka
Úchytky: bukové drevo

Maximálne zaťaženie: 40 kg

Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 1,5 roka do 4 rokov

Čistenie a starostlivosť:

Čalúnenie začnite čistiť hneď, ako zistíte, že pravidelné utieranie prachu už nie je dostatočné. Používajte kvalitný čistiaci prostriedok na tkaniny, aby ste zabránili prenikaniu špiny do vlákien. Vyčistite všetky časti hojdacieho koníka, ktoré prichádzajú do styku s detskou pokožkou a to najmenej raz za 3 mesiace.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: sivá
Pohlavie: chlapček, dievčatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
oohnoo_logo Slovinská značka Ooh Noo sa zameriava na nadčasové dizajnové hračky pre deti. Drevené hračky sú vyrábané ručne a sú nielen kvalitné, ale aj krásne a štýlové. Ich snaha bola ocenená aj v roku 2017 na medzinárodnej súťaži Red Dot Award 2017, na ktorej ich detský kočiarik získal túto prestížnu cenu. Produkty značky Ooh Noo sa dajú skvelo kombinovať, či už ide o detský interiér v modernom, či rustikálnom štýle, každý si nájde to svoje. Tieto nádherné výrobky sú obľúbené po celom svete, o čom svedčí aj množstvo fotiek z detských izieb na sociálnych sieťach.