Drevené pexeso Edvin | Kids Concept

Značka: Kids Concept
Dostupnosť SKLADOM
Možnosti dopravy
7.12.2021
Kód: KDC-1000412
€18,95
Drevené pexeso Edvin | Kids Concept
Značka: Kids Concept

Hru pexeso poznajú snáď všetci - deti aj dospelí. Patrí medzi obľúbené klasiky, ktoré nikdy neomrzia. Toto detské pexeso v krásnom drevenom prevedení s obrázkami zvieratiek je súčasťou série drevených hračiek Edvin, ktoré sú inšpirované škandinávskou prírodou. 

Jednotlivé zvieratá majú svoje mená a vaše dieťa sa tak počas hry môže učiť aj písmenká: Ola - ružová sova, Sus - zelená sova, Tor - myš, Bo - los, Max - medveď, Stella - ježko, My - mravec, Ed - líška, Tyra - sob a Lo - rys ostrovid.

Balenie obsahuje desať párov drevených kartičiek uložených v drevenej krabičke.

Materiál: drevo
Rozmery krabičky: 22 x 7 x 6 cm
Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 24 mesiacov
Výrobca: Kids Concept

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: viacfarebná, prírodná
Pohlavie: chlapček, dievčatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
kids_concept_logo Filozofiou švédskej značky Kids Concept je podporovať hravosť detí, čo úplne vystihuje ich slogan: “Aby deti boli deťmi”. Jedinečný škandinávsky dizajn, tvary a farby robia navyše z každej hračky aj dekoratívny doplnok do detskej izby. Drevené hračky od Kids Concept podporujú v deťoch estetické cítenie, kreativitu a radosť z hry. Hračky sú samozrejme vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov. Okrem hračiek Kids Concept ponúka aj jedinečný detský nábytok, ktorý si ihneď zamilujete.