Detská gitara, oranžová | Vilac

Značka: Vilac
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: VLC-8365
€28,95
Detská gitara, oranžová | Vilac
Značka: Vilac

Pekná gitara z dreva lakovaná pestro oranžovou farbou. Pre bláznivé aj pokojné koncerty v detskej izbičke. Gitara má 6 nylonových strún, v balení tiež jedna náhradná a trsátko. Upozorňujeme, že tento produkt je napodobeninou, nie skutočným hudobným nástrojom. Od 3 rokov veku.

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

 

Hlavné vlastnosti:

  • Kvalitné spracovanie
  • Prehlbuje lásku k hudbe a rytmu

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné hračky
Farba: oranžová
Materiál: drevo
Pohlavie: chlapček, dievčatko
Rozmery: 52 x 18 x 6 cm
Vek: 3+ rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.