Detská gitara, biela | Vilac

Značka: Vilac
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: VLC-8375
€28,95
Detská gitara, biela | Vilac
Značka: Vilac

Snívate o tom, že sa jedného dňa stanete medzinárodnou hviezdou a pred svojimi fanúšikmi zahráte neuveriteľné gitarové sólo? Naše hračky sú určené k prebúdzaní vášní! Táto veľmi elegantná gitara je vhodná ak pre deti, tak pre dospelých.

Pozor, tato gitara je imitácia, nie hudobný nástroj, preto nemá profesionálne zvuk.

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

 

Hlavné vlastnosti:

  • Dodávané s trsátka a náhradné strunou
  • Nylonové struny
  • Vyrobené ekologicky, šetrne k životnému prostrediu

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobné hračky
Farba: biela
Materiál: drevo
Pohlavie: chlapček, dievčatko
Rozmery: 52 x 18 x 6 cm
Vek: 3+ rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.