Balančná hra Dúha | Petitcollage

Značka: Petitcollage
Dostupnosť SKLADOM
Možnosti dopravy
7.12.2021
Kód: PTC-262
€26,95
Balančná hra Dúha | Petitcollage
Značka: Petitcollage

Krásny dizajn a výrazné neónové farby sa postarajú o zábavu vášho dieťatka. Táto úžasná balančná hra v drevenom prevedení naučí vašich najmenších rozoznávať zvieratká a farby a zároveň si precvičia jemnú motoriku.

- obsahuje 5 zvierat, 5 dielov dúhy a 1 viacfarebnú kocku
- balené v drevenej krabici s potlačeným horným vekom
- potlačené netoxickými neónovými farbami
- spĺňa všetky bezpečnostné normy

Materiál: drevo
Rozmery: 25,5 x 17 x 5 cm
Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 3 rokov
Výrobca: Petitcollage

Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky používané farby pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: viacfarebná
Pohlavie: chlapček, dievčatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
petitcollage_logo_new Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky používané farby pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s Vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.