Zubná niť Fairy Floss (30ks) | Jack N´ Jill

Značka: Jack N´ Jill
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: JNJ-232316
€4,95
Zubná niť Fairy Floss (30ks) | Jack N´ Jill
Značka: Jack N´ Jill

Máme presne to, čo si objednala Zúbková víla - detskú zubnú niť bez plastov. Značka Jack N´Jill vždy hľadá spôsob, ako pomôcť rodičom starať sa o zúbky svojich detí. Ako dospeláci vieme, aké je dôležité používať zubnú niť ako prevenciu proti nepríjemnému zubnému kazu. Preto prichádzame s bezpečnou, chutnou a zábavnou zubnou niťou pre deti. S bezplastovou rukoväťou v tvare žirafky vyrobenou z kukuričného škrobu a jemnou jahodovou príchuťou naučíte svojho drobčeka používať niť raz-dva.

Každé balenie obsahuje:

30 individuálne balených eco-friendly žirafiek so zubnou niťou
bezplastový, komopostovateľný obal a držiak z kukuričného škrobu
recyklovateľnú zubnú niť s jemnou jahodovou príchuťou - bez chémie

Roztomilý držiak v tvare žirafky v niekoľkých pestrých farbách ľahko vkĺze medzi detské zúbky.

Vyrobené bez použitia BPA, PVC, ftalátov, PFAS a teflónových chemikálií. Biologicky odbúrateľný držiak s recyklovateľnou niťou. Šetrné nielen k zubom, ale aj k našej planéte. 100% vegánske.

.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - JNJ

Jack N' Jill Kids prináša prírodnú a bezpečnú starostlivosť pre deti aj pre dospelých. Za touto značkou stoja manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťatka rozhodli pridať k rodičom po celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch našej planéty. Ohľaduplne voči životnému prostrediu spoločne vytvorili úžasné výrobky, ktoré sú prírodné, vyrobené z recyklovateľných materiálov a hlavne bezpečné. Najpopulárnejšou sa stala tá najchutnejšia zubná pasta pre deti, ale aj zubné kefky z kukuričného škrobu, poháriky z bambusových a ryžových pliev a mnohé iné.