Bludisko a puzzle mesto | Petitcollage

Značka: Petitcollage
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: PTC-260
€12,90 –15 % €10,90
Bludisko a puzzle mesto | Petitcollage
Značka: Petitcollage
fsp town packaging 1024x1024
Akcia
€12,90 –15 %

Pohybujte sa po cestičke v obrázku a dostaňte zajačika do obchodu s potravinami! Nájdete v tomto rušnom meste všetkých 20 predmetov? Zábava začína po zložení tohto 10 dielneho puzzle. Deti sa prstom pohybujú po cestičke a zároveň sa snaží nájsť 20 predmetov rozmiestnených po meste. Puzzle rozvíja koordináciu ruka-oko.

Vyrobené z recyklovaného papiera, potlačené netoxickým, ekologicky šetrným atramentom zo zeleniny. Produkty Petitcollage sú vyrobené s ohľadom na zdravie detí a životné prostredie planéty. Spĺňa všetky bezpečnostné normy.

Materiál: Vyrobené z recyklovaného papiera, vytlačené atramentom zo zeleniny
Rozmer: 53x21,5 cm
Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 2 rokov
Výrobca: Petitcollage

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - PTC

Hlavným poslaním americkej firmy Petitcollage je skĺbenie moderného dizajnu, ekológie a udržateľnosti. Originálne výrobky sú navrhované v Kalifornii a v súčasnej dobe sa predávajú po celom svete. Výrobky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, bambusu alebo kvalitného certifikovaného dreva. Všetky používané farby pri výrobe sú na rastlinnej báze a šetrné k životnému prostrediu. Výrobky sú navrhnuté tak, aby rástli s Vašimi deťmi a vytvárali aj svojim dizajnom krásny a útulný domov.