Odrážadlo traktor | Vilac

Značka: Vilac
Dostupnosť 1 TÝŽDEŇ
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: VLC-1027
€99,95
Odrážadlo traktor | Vilac
Značka: Vilac

Drevené odrážadlo je imitáciou traktora v zelenej farbe. Kolesá sú vyrobené z plastu a gumy a tak zaručujú tichý chod na pevných podlahách. Traktor je vybavený klaksónom a radiacou pákou so zvukovými efektmi. Ideálne pre batoľatá od 18 mesiacov.

 

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

 

Hlavné vlastnosti:

  • Stabilná konštrukcia
  • Podporuje fyzickú aktivitu a rovnováhu
  • Pogumované kolesá zaručujú tichý chod aj na tvrdom povrchu.

 

Rozmery: 47 x 31 x 23 cm
Výška sedu: 22 cm
Materiál: drevo
Vek: 18m+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.