Hojdací kôň Diamond | Vilac

Značka: Vilac
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť VYPREDANÉ
Možnosti doručenia
Kód: VLC-1119
€219,95
Hojdací kôň Diamond | Vilac
Značka: Vilac

Jedinečný drevený model hojdacieho koníka, ktorý prinesie do vášho domova veľmi originálny a moderný vzhľad. Milovníci dizajnu budú nadšení a deťom prinesie veľa radostných chvíľ. Balené v kartónovom obale. Výrobok si vyžaduje montáž. Výška sedadla 46 cm.

 

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami. 

 

Hlavné vlastnosti:

  • Veľmi stabilná drevená konštrukcia
  • Pôvodný dizajn
  • Presné spracovanie

 

Rozmery: 80 x 69 x 46 cm
Výška sedadla: 46 cm
Materiál: drevo
Vek: 3+

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.