Drevený nákladiak s kockami Aiden | Kids Concept

Značka: Kids Concept
Dostupnosť SKLADOM
Možnosti dopravy
9.12.2021
Kód: KDC-1000428
€39,95
Drevený nákladiak s kockami Aiden | Kids Concept
Značka: Kids Concept

Nákladiak v krásnom drevenom prevedení obsahuje šesť kociek rôznych farieb a tvarov, ktoré pasujú do šiestich otvorov v návese. Toto autíčko bezpochyby zabaví všetky zvedavé deti, ktoré sa učia rozpoznávať jednotlivé tvary. Hľadanie správnych otvorov, do ktorých možno kocky vložiť, pomáha dieťatku rozvíjať logické myslenie i jemnú motoriku.

Nákladiak môžete doplniť o ďalšie výrobky zo série drevených hračiek Aiden a vytvoriť tak v detskej izbe mesto sa cestami, garážami, parkoviskom, servisom, benzínovou pumpou atď.

Rozmery: 30 x 13 x 14 cm
Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 12 mesiacov
Výrobca: Kids Concept

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky
Farba: viacfarebná, prírodná
Pohlavie: chlapček

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
kids_concept_logo Filozofiou švédskej značky Kids Concept je podporovať hravosť detí, čo úplne vystihuje ich slogan: “Aby deti boli deťmi”. Jedinečný škandinávsky dizajn, tvary a farby robia navyše z každej hračky aj dekoratívny doplnok do detskej izby. Drevené hračky od Kids Concept podporujú v deťoch estetické cítenie, kreativitu a radosť z hry. Hračky sú samozrejme vyrobené z najkvalitnejších a certifikovaných materiálov. Okrem hračiek Kids Concept ponúka aj jedinečný detský nábytok, ktorý si ihneď zamilujete.