Drevený futbal | Vilac

Značka: Vilac
Dostupnosť 1 TÝŽDEŇ
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: VLC-2373
€95,95
Drevený futbal | Vilac
Značka: Vilac

Drevený maľovaný stolný futbal pre deti od 4 rokov. Hráči sa snažia dať protivníkovi gól, ak sa im to podarí, zaznačí si túto zmenu na ukazovateli skóre. Každý hráč hrá s 6 figúrkami na 2 tyčiach s madlami. V balení tiež 3 loptičky.

 

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami. 

 

Hlavné vlastnosti:

  • Obľúbená hračka v drevenej podobe
  • 3 loptičky sú súčasťou balenia
  • Počítadlo nad cieľmi

 

Rozmery: 60 x 18 x 56 cm
Materiál: drevo, kov
Vek: 4+
Rozmery balenia: 61,5x36,5x19,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.