Drevené odrážadlo Hasiči | Vilac

Značka: Vilac
Dostupnosť 1 TÝŽDEŇ
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: VLC-1126R
€119,95
Drevené odrážadlo Hasiči | Vilac
Značka: Vilac

Krásne drevené odrážadlo hasičské auto. Má pogumované kolieska, tie predné deti môžu otáčať pomocou volantu. Pre bezpečnosť má tiež malé operadlo. Pod sedadlom deti nájdu úložný priestor, do ktorého môžu schovať obľúbeného plyšáka alebo fľašu s pitím.

 

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

  

Hlavné vlastnosti:

  • tichý chod
  • úložný priestor
  • vyrobené ekologicky, šetrne k prostrediu

 

Výška sedadla: 22 cm
Materiál: drevo
Vek: 18m+
Rozmery balenia: 50 x 35 x 26 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - VLC

Francúzska spoločnosť Vilac založená v roku 1911 už viac ako sto rokov plní detské sny a vyrába krásne a originálne hračky pre rôzne vekové kategórie. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hlavne roztomilé drevené hračky s jedinečným dizajnom, populárne kovové retro odrážadlá, ktoré sa tak veľmi páčia aj dospelým a v neposlednom rade aj hry pre staršie deti, ktoré rozvíjajú zmysly, fantáziu a tvorivosť. Hračky Vilac sú nadčasové a bezpochyby vzbudia vášeň aj o 50 rokov neskôr, keď ich objavíte ako dospelí a zrazu vás naplnia nostalgiou a šťastím. A v tom tkvie tajomstvo značky Vilac.