Detská elektrická kefka Buzzy Brush s melódiou | Jack N´ Jill

Značka: Jack N´ Jill
Dostupnosť SKLADOM
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: JNJ-221006
€29,95
Detská elektrická kefka Buzzy Brush s melódiou | Jack N´ Jill
Značka: Jack N´ Jill

Naša nová a vylepšená Buzzy brush elektrická zubná kefka je tu! Čistenie zúbkov nebola ešte nikdy taká zábava. S najviac cool kefkou na planéte si pri čistení zúbkov môžete aj zatancovať.

Vlastnosti: interaktívna a zábavná, jednoducho sa používa, extra mäkké vlákna na jemné čistenie, farebné náhradné hlavičky
po 2 minútach sa automaticky vypne (dovtedy neprestávajte čistiť), jemné krúživé vibrácie, zapínanie vlastným silikónovým aktivátorom, nový matný povrch, kryt je pre deti bezpečný - otvára sa skrutkovačom, recyklovaná rukoväťhygienická - stojí samostatne
vodotesná – testované v súlade s medzinárodnými štandardmi. Neobsahuje BPA, ftaláty a PVC.

3 režimy: prehrávanie pesničky, výučbový sprievodca, tiché čistenie

Obsahuje set nálepiek (na jednoduchú personalizáciu).

Do kefky je potrebné dokúpiť 2 batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Odporúčaný vek: vhodné pre deti od 3 rokov


POUŽITIE:

PRED KAŽDÝM POUŽITÍM KEFKU SKONTROLUJTE. OPLÁCHNITE ŠTETINKY VODOU. NANESTE NA NE MALÉ MNOŽSTVO PRÍRODNEJ ZUBNEJ PASTY JACK N‘ JILL. DÁVAJTE POZOR – NA ZUBY PRI ČISTENÍ NETLAČTE, VŠETKU PRÁCU UROBÍ ZA VÁS KEFKA.

VAŠI NAJMENŠÍ SA NAUČIA ČISTIŤ SI ZUBY 2 MINÚTY, POČAS KTORÝCH IM KEFKA BUDE SPIEVAŤ! JACK N‘ JILL SA TAK SNAŽÍ VŠTEPOVAŤ ZÁKLADY ÚSTNEJ HYGIENY ZÁBAVNÝM SPÔSOBOM.

1. AK CHCETE PREHRÁVAŤ CELÉ PESNIČKY, NASTAVTE ŽLTÉ SVETLO.

2. TICHÝ REŽIM SO ZVUKOVÝMI UPOZORNENIAMI KAŽDÝCH 30 SEKÚND: MODRÉ SVETLO.

3. ÚPLNE TICHÝ REŽIM: BIELE SVETLO.

VŠETKY PESNIČKY SA PO DVOCH MINÚTACH AUTOMATICKY VYPNÚ. KEFKA MÁ PAMÄŤ, KTORÁ SA POSTARÁ O TO, ABY NABUDÚCE ZOSTALO ROVNAKÉ NASTAVENIE.

TIP: NECHAJTE SVOJE DIEŤA VYBRAŤ SI NÁLEPKU. POMÔŽTE MU S JEJ ODLEPENÍM OD PODKLADU – NA LEPIVÚ STRANU NESIAHAJTE. NÁLEPKU UMIESTNITE NA RUKOVÄŤ NAD TLAČIDLO ZAPNUTIA ALEBO PODEŇ A PEVNE PRITLAČTE PRE ČO NAJLEPŠIE PRIĽNUTIE. AK NÁLEPKU ODLEPÍTE, DRUHÝKRÁT UŽ ASI NEBUDE DRŽAŤ. NEDOVOĽTE DIEŤAŤU, ABY SI NÁLEPKY VKLADALO DO ÚST. MAJTE DIEŤA POD DOHĽADOM!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Značky - JNJ

Jack N' Jill Kids prináša prírodnú a bezpečnú starostlivosť pre deti aj pre dospelých. Za touto značkou stoja manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťatka rozhodli pridať k rodičom po celom svete, ktorým záleží na súčasných problémoch našej planéty. Ohľaduplne voči životnému prostrediu spoločne vytvorili úžasné výrobky, ktoré sú prírodné, vyrobené z recyklovateľných materiálov a hlavne bezpečné. Najpopulárnejšou sa stala tá najchutnejšia zubná pasta pre deti, ale aj zubné kefky z kukuričného škrobu, poháriky z bambusových a ryžových pliev a mnohé iné.