Nočná lampa Brown S | Mr Maria

Značka: Mr Maria
Dostupnosť VYPREDANÉ
Kód: MRM-BRWS01
€129
Nočná lampa Brown S | Mr Maria
Značka: Mr Maria
Nočná lampa Brown S | Mr Maria
Doprava zadarmo

Svietiaci medvedík Brown vo veľkosti S je kamarát všetkých detských izbičiek. Regulovateľnosť jasu svietenia a upokojujúce žlté svetlo je ideálne na večerné čítanie rozprávok, ale hodí sa aj ako dekoratívny prvok do interiéru. Dokáže sa rozžiariť a z izby urobí hotové kráľovstvo, preto si medvedíka zamiluje celá rodina.

Je vyrobený z polyetylénu, ktorý je odolný voči svetlu a napájanie je prostredníctvom elektrického kábla. Obsahuje LED žiarovku, adaptér a diaľkové ovládanie s časovačom. Intenzitu svetla je možné regulovať pomocou ovládača. Medvedík bude vynikajúcim spoločníkom pri večernom uspávaní, keďže jeho vypnutie sa dá automaticky nastaviť o 5, 15 alebo 30 minút.

Dodatočné parametre

Kategória: Svietidlá
Farba: biela
Pohlavie: chlapček, dievčatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
mrmaria logo Rozžiarte svet svojich nezbedníkov s kolekciou minimalisticky hravých svietidiel holandskej značky Mr Maria. Miffyho dobrodružstvá poznajú deti na celom svete. Jednoduchý no zároveň hravý dizajn dáva priestor fantázii a zároveň produkty Mr Maria zaručia príjemné a útulné svetlo každej izbe a dotvoria tak tú pravú atmosféru. Veľké zvieracie lampy v podobe králičky Miffy a medvedíkov Browna a Nanuka sa v okamihu stanú najlepším kamarátom vašich detí – to vám môžeme zaručiť!