Zoznámte sa s našimi novými priateľmi Jelly a Wally a objavujte podmorský svet s veselou medúzou a veľrybou. Vďaka nim sa kúpanie stane ešte väčšou zábavou! Hračky s neoprénovou látkou sú mäkké, ľahko uchopiteľné a majú krásny minimalistický dizajn. Najskôr ponorte hračky do vody a potom sledujte padajúce kvapky otočením Jelly hore nohami alebo prevrátením Wallyho. Novinkou je aj knižka do vody vyrobená z neoprénového materiálu, ktorá je ľahko uchopiteľná a podporuje zmyslové a hmatové schopnosti batoliat. Ponorte sa do podmorského dobrodružstva s kamarátmi Jelly a Wally, ktorí sú pripravení na člapkanie vo vode, kedykoľvek máte chuť.

Po kúpaní, keď sa vaše detičky dosýtosti vyšantia, je ideálny čas na papkanie. Jelly a Wally vám opäť budú robiť spoločnosť v podobe tohto krásneho silikónového jedálenského setu, ktorý je zároveň praktický, nakoľko je vhodný aj do klasickej aj mikrovlnnej rúry, či umývačky riadu. Jedálenský set obsahuje tanierik, misku a pohárik v pastelovej modrej alebo ružovej farbe. Príbor je možné dokúpiť samostatne v rovnakých farebných odtieňoch.

Ďalšou novinkou je aj táto drevená vkladačka. Morskí priatelia Jelly a Welly tvoria spoločne toto roztomilé drevené puzzle pre najmenších. Malé prstíky dokážu ľahko uchopiť kúsky skladačky a pomôcť malým priateľom z mora nájsť cestu naspať na svoje miesto. Puzzle pomáha rozvíjať motorické schopnosti batoliat a bude aj krásnym doplnkom, ktorý sa bude vynímať napríklad na detskej poličke spolu s inými hračkami.

 

1
Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok.